دکتر جلالیان دیدار با انجمنها و کانونهای دانشجویی البرز:
ارائه خدمت مطلوب به دانشجویان وظیفه همه مسئولان دانشگاه است.
رئیس دانشگاه:دوست داریم پیشنهاد ها و انتقادهای شما رابه گوش جان بشنویم و به آنها پاسخ دهیم که در حقیقت پاسخگویی و پیگیری مسایل و مشکلات شما وظیفه ی ماست.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور؛دکتر جلالیان رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز ضمن تقدیر از فعالیت تشکّلهای دانشجویی و اهمیت اینگونه جلسات اظهار داشت:پیشرفت علمی و کیفی دانشگاه منوط به همدلی و همراهی همه ی اعضای خانواده پیام نور است و دانشجویان هم مهمترین عضو این خانواده هستند.
وی افزود:موفقیتهای دانشجویان در عرصه های علمی و فرهنگی موفقیت دانشگاه رادر پی خواهد داشت و نگاه به آینده،داشتن تفکر نو ، خلاقیت و برنامه ریزی را دلایل کافی برای رسیدن به این موفقیت برشمرد.
رئیس دانشگاه ادامه داد:دوست داریم پیشنهاد ها و انتقادهای شما رابه گوش جان بشنویم و به آنها پاسخ دهیم که در حقیقت پاسخگویی و پیگیری مسایل و مشکلات شما وظیفه ی ماست.
دکتر جلایلان دانشجویان را نور چشم و ولی نعمتان مسئولان خواند و گفت: هرگز در راه علم و پژوهش خسته و ناامید نشویدو از شکست در این راه نهراسیدو از پیروزی نیز مغرور نگردید و محکم و استوار بمانید. همچنین در ادامه وی هدف از تشکیل انجمن ها و تشکل های دانشجویی را آگاهی دانشجویان در زمینه های مختلف و حضور فکری و اندیشه ای در تصمیم گیریهای فرهنگی عنوان کرد و تاکید داشت: آگاهی از مطالبات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)،آگاهی از مسایل سیاسی و اجتماعی انتظار جامعه از شماست.
رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز اولین و مهمترین وظیفه دانشجو را تحصیل و فعالیتهای علمی دانست و تاکید کرد:دانشجو مضاف بر انجام وظایف اصلی خود لازم است اخلاق مدار باشد و دانش را توام با اخلاق بیاموزد چرا که مسئولان فردای این مملکت اسلامی از میان همین دانشجویان اخلاق مدار و پایبند به اصول و ارزشهای اسلامی و انقلابی انتخاب خواهند شد.
دکتر جلالیان اهمیت و رونق نشریات دانشجویی ، مناظره های علمی ،کرسی های آزاد اندیشی،جشنوارهای حرکت و رویش و مسابقات ورزشی را عوامل شکوفایی فرهنگی دانشجویان نام برد.
وی همچنین خطاب به مدیران دانشگاه پیام نور استان گفت: شناخت وحمایت از مخترعان و مکتشفان علمی و ارتباط با دستگاههای ذیربط جهت شکوفایی این اختراعات یکی از اهم وظایف ما در برابر دانشجویان است همچنانکه راهکارهای تسهیل ارتباط با شرکت های دانش بنیان و گسترش فعالیتهای آنها در دانشگاه را خواستار شد.
رئیس دانشگاه پیام نور البرز در پایان از امتیازات دانشگاه سخن گفت و علاوه بر اذعان برخی کمبودها تصریح کرد که دربین شش دانشگاه بزرگ دنیا بودن،داشتن ۶۰شعبه در جهان وحدود ۷ هزار دانشجوی خارجی و آمار قبولی ۴۰ در صد پذیرفته شدگان ارشد دانشگاههای دولتی کشور افتخاری است بزرگ و قابل توسعه که ما و شما دانشجویان باید قدردان آن باشیم.
گفتنی است رئیس دانشگاه بر پاسخگویی تمامی پرسنل دانشگاه در مقابل مطالبات دانشجویان تاکید کرد وارائه خدمت مطلوب به دانشجویان را وظیفه همه مسولین دانشگاه دانست و خواستار برگزاری مدون و برنامه ریزی شده اینگونه دیدارهای مستقیم با دانشجویان شد.

دیدگاه خود را بنویسید